هشدار: سایت آگهی دات باکس آگهی یک سایت تبلیغاتی است و هیچ کالا و خدماتی برای فروش ندارد. بررسی صحت ادعای آگهی دهنده ها با کاربران می باشد.
شارژر فندکی چیست؟ – تبلیغات اینترنتی آگهی باکس

شارژر فندکی چیست؟

امروزه به دلایل استفاده زیاد از گوشی موبایل و وصل بودن مداوم به اینترنت شارژ گوشی زودتر از حالت عادی تمام می شود . اگر در منزل و یا محل کارتان باشید این امر مشکل ساز و درگیر کننده نخواهد بود ، اما در مسافرت و یا زمانی که دسترسی به برق شهری ندارید تبدیل به یک مشکل بزرگ می شود. در این مقاله می خوانیم که شارژر فندکی چیست؟ ، چگونه کار میکند ، و نکات دارای اهمیت در خرید شارژر فندکی چیست.شارژر فندکی همان طور که از اسم آن معلوم می باشد، شارژر فندکی ماشین برای آن طراحی شده که شما بتوانید گوشی هوشمند خود را داخل ماشین شارژ کنید .شارژر فندکی یک دستگاه الکترونیکی می باشد که برق 12 ولت ماشین را به ولتاژ 5 ولت استاندارد USB تبدیل می کند .این شارژر امکان دارد تک خروجی و یا 2 خروجی باشد که دارای یک خروجی 1 آمپر و یک خروجی 1/2 آمپر می باشد.نکات مهم در خرید شارژر فندکی در هنگام خرید علاوه بر زیبایی ظاهری نکات دیگری هم می باشد که باید به آن توجه نمود :

1- تعداد پورت ها

2- جریان خروجی شارژر فندکی اگر گوشی موبایل و یا تبلت خود را همیشه به همراه خود دارید ،گزینه بهتر آن است که شارژر فندکی ای انتخاب کنید و بخرید که دارای یک پورت 1/2 آمپر و یک پورت 1 آمپر باشد. تبلت ها به دلیل داشتن باتری های بزرگ تر برای شارژ شده به جریان بیشتری نیاز دارند. پس برای شارژحتماً باید به خروجی 1/2 آمپرمتصل بشوند. استفاده از شارژر فندکی به ماشین و گوشی آسیب می زند؟نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این می باشد که در صورت خاموش بودن ماشین گوشیتان را به شارژر وصل نکنید زیرا توان الکترونیکی باتری ماشین را خالی می کند . حتی اگر گوشی متصل نباشد و فقط شارژر فندکی به فندک ماشین متصل باشد اندکی از توان باتری کشیده می شود. پس فقط زمانی که ماشین روشن می باشد و می خواهید گوشی خود را شارژکنید شارژر را به فندک ماشین وصل کنید . زیرا زمانی که ماشین روشن می باشد یک قطعه در حال شارژ کردن باتری ماشین است و برق کلاً از آن جا تأمین می شود پس شارژ کردن گوشی با شارژر فندکی روی باتری ماشین خیلی تأثیر منفی و نامناسب ندارد.در ضمن بهترمی باشد در موقع استارت زدن ماشین ، گوشی به شارژر وصل نباشد چون امکان دارد نوسان برق به شارژر فندکی یا گوشی شما آسیب وارد کند و متضرر شوید ، البته شاید هیچ وقت این اتفاق رخ ندهد اما رعایت این کار برای جلوگیری ایجاد مشکل بهتر است.

برای دیدن نمونه های بیشتر و خرید شارژر فندکی متناسب با نیاز خود میتوانید با مراجعه به وبسایت دیجی فرست از انواع شارژر فندکی دیدن کنید.

پخش عمده لوازم جانبی موبایل ، پخش لوازم جانبی موبایل ، عمده فروشی لوازم جانبی موبایل ، خرید عمده لوازم جانبی موبایل