هشدار: سایت آگهی دات باکس آگهی یک سایت تبلیغاتی است و هیچ کالا و خدماتی برای فروش ندارد. بررسی صحت ادعای آگهی دهنده ها با کاربران می باشد.
چاپ آنلاین – تبلیغات اینترنتی آگهی باکس

چاپ آنلاین

کانون آگهی و تبلیغات پرنیان طرح از سال 1381 به مدت 17 سال با در اختيار داشتن کادري مجرب و حرفه‌ای در عرصه تبليغات و گرافيک فعالیت خود را آغاز کرد.

پرنیان طرح جهت ارائه خدمات آنلاین در حوزه چاپ و تبلیغات اقدام به طراحی و راه‌اندازی سامانه سفارش آنلاین محصولات چاپی با برند پرنیان‌چاپ نمود.

 در «پرنیان‌چاپ» چه خدماتی عرضه می‌کنیم؟

هرچه خدمات در حوزه چاپ و طراحی است، در «پرنیان‌چاپ» تحت پوشش قرار می‌گیرد.

این خدمات در حالت کلی شامل:

* چاپ بنر: چاپ انواع بنرهای تبلیغاتی، خیرمقدم، مناسبت‌های ملی و مذهبی

* چاپ پلات و لمینیت: چاپ انواع تبلیغات نمایشگاهی، عکس و شاسی، پاپ آپ و رول آپ، استندهای تبلیغاتی

* چاپ دیجیتال: چاپ انواع اقلام چاپی در تیراژهای اندک از یک برگ تا 500 برگ (شامل: کارت ویزیت، کارت دعوت، اوراق اداری، تراکت، پوستر، کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله)

* چاپ افست: چاپ انواع اقلام چاپی در دو بخش فرم‌های عمومی و فرم‌های اختصاصی (شامل: کارت ویزیت‌های معمولی و فانتزی، اوراق اداری، کاتالوگ، فولدر، بروشور، تراکت، پوستر، ساک‌های تبلیغاتی، لیبل، پی‌وی‌سی)

 

چرا «پرنیان‌چاپ»؟

اولین و مهم‌ترین مزیتی که می‌توان در «پرنیان‌چاپ» به آن اشاره کرد، گستردگی خدمات در تمامی حوزه‌های مربوط به چاپ است. اما مزیت‌های ما فقط به همین یک مورد محدود نمی‌شود. دلیل اینکه ما از شما دعوت می‌کنیم تا خدمات چاپ خود را با «پرنیان‌چاپ» انجام دهید، شامل:

قیمت مناسب و رقابتی؛ بدون کاهش کیفیت

انجام خدمات پیش از چاپ (طراحی، تهیه پلیت)

طراحی اختصاصی برای سفارش‌های خاص مشتریان، چک کردن و رفع عیب

سفارش بدون نیاز به مراجعه حضوری و فقط با مشاوره اختصاصی و ارسال فایل و دریافت تاییدیه آن؛

استفاده از کاغذ مرغوب و با کیفیت در چاپ انواع جعبه و بسته بندی، لیبل و برچسب، کاتالوگ و غیره؛

مجهز به دستگاه چاپ افست دو ورقی و جی تی او چهار رنگ همزمان، سلفون حرارتی، طلاکوب، لترپرس، ملخی

بسته‌بندی مناسب تمامی محصولات چاپ شده و ارسال آن‌ها به تمام نقاط کشور؛

 

سفارش «پرنیان‌چاپ»

جهت ثبت سفارش مسیر کوتاهی را برایتان فراهم کرده‌ایم. فقط کافی است که از طریق صفحه اینترنتی parniyanchap.com وارد شوید پس از ایجاد حساب کاربری محصول خود را انتخاب کنید فایل طراحی شده‌تان را در محل مورد نظر بارگزاری کنید، سفارشتان را ثبت کنید و سپس با توجه به زمانبندی سفارش خود را درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

.

هشدار: این پست،  تبلیغاتی است و “باکس آگهی” دخالتی در نگارش آن ندارد ؛ مدیریت تبلیغات ”باکس آگهی” سعی می کند آگهی ها را از کانال های مطمئن دریافت کند ولی باتوجه به کثرت آگهی ها مسئولیت بررسی صحت و اعتبار هرآگهی با کاربران می باشد.