boxagahiir [at] gmail.com

به سایت آگهی رایگان باکس آگهی خوش آمدید در صورت درج آگهی 8ستاره آگهی شما به صورت ویژه در 5 سایت تبلیغاتی دیگر درج خواهد شد. "حتما قبل از انجام معامله از صحت آگهی ها اطمینان حاصل کنید"

آگهی رایگان_تبلیغات رایگان

آگهی رایگان-تبلیغات رایگان-بازاریابی اینترنتی-تبلیغات اینترنتی-آگهی اینترنتی

باکیفیت ترین دستگاه حکاکی و برش لیزر

باکیفیت ترین دستگاه حکاکی و برش لیزر

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • قیمت : 25,000,000 تومان
  • مشاغل قالب سازی
  • 124 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
  • تهران بلوارکریم خان بین خردمندوایرانشهر پلاک108واحد12بامدیریت مهندس گلناری

نحوه انتخاب درست دستگاه برش لیزر

برش فلز یکی از مهمترین مراحل تولید فلز است. برای ساخت فلز در یک سطح صنعتی، شما نیاز به چیزی قوی و کارآمد برای انجام کار خود به طور احسنت دارید.

با ظهور فن آوری لیزر، برش فلز وارد تغغیرات بزرگی شده است برش لیزری دقت و صحت بیشتری را نسبت به سایر روشهای دیگر برای ما ممکن می سازد .

بعد از گذشت دو دهه از ورود به دوره ی جدید تکنولوژی در دستگاه لیزر امروزه نوع های مختلفی از دستگاه برش لیزر با کاربرد های مختلف در بازار وجود دارد که همین امر شما را در انتخاب دستگاه برش لیزر مورد نظر خود در بین انواع دستگاه های برش لیزر مشکل می سازد.

نوع دستگاه برش لیزر

انواع ماشین آلات برش لیزر برای کار وجود دارد به عنوان مثال: برش لیزر نوع دسکتاپی یک نوع ابتدایی از برش لیزراست که توسط کسب و کارهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از دستگاه ی برش لیزری CNC است که کار شما را خودکار کرده و کار دقیق و پیچیده را تسهیل می کند . نوع دیگردستگاه  برش لیزر نیز برای برش دادن اشیاء تخصصی مانند : برش چوب وجود دارد.

سرعت دستگاه برش لیزر

به خصوص برای صنایع مبتنی بر ساخت فلز، سرعت بسیار مهم است در واقع، یکی از دلایل اصلی که مردم ترجیح می دهند از ماشین های برش لیزر استفاده کنند سرعت بالای آن است .هنگام خرید، به مشخصات روی دستگاه توجه کنید که بفهمید چقدر طول می کشد که یک برش انجام شود.

توجه به نیاز

اگر می خواهید با دستگاه برش لیزر حکاکی هم انجام دهید باید قبل از خرید دستگاهی را انتخاب کنید که این قابلیت را داشته باشداین امر نیز به فلز و یا قطعه کار شما بستگی دارد.

مصرف برق دستگاه برش لیزر

شما نیاز به توجه به مصرف انرژی دستگاه، نه تنها برای بررسی صورتحساب برق، بلکه برای یک هدف مهمتر که آنکارایی دستگاه می باشد را دارید.

کارائی یک دستگاه برش لیزر به میزان مصرف انرژی آن بستگی دارد.

به عنوان مثال:دستگاه های ۲۵-۵۰ وات برای کارهای سبک مانند حکاکی تمبر طراحی شده اند در حالی که ماشین های مصرفی تا ۵۰۰ وات می توانند برای برش فلزات مانند آلومینیوم، فولاد و دیگر فلزات استفاده شوند.

فضای محل قرار گیر دستگاه برش لیزر

وزن و اندازه دستگاه برش لیزر شما باید با محیط کار متناسب باشد .از خرید دستگاه های بزرگ و سنگین که جا به جائی آن ها خیلی مشکل است جددا خودداری کنید.

این نکته زمانی بیشتر مهم می شود که دستگاه شما در همکف قرار نگرفته باشد و ممکن باشد که کف محل کار شما تحمل وزن دستگاه همراه با فشار های وارد آمده به کف را هنگام کار نداشته باشد.

تعمیر و نگهداری دستگاه برش لیزر

هر دستگاه نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد ولی بعضی از دستگاه نیاز به تعویض و نگهداری های به خصوص خود علاوه بر نگهداری های عمومی می باشند که این نکته حتی در هزینه های نگهداری نیز تاثیر می گذارد.