boxagahiir [at] gmail.com

به سایت آگهی رایگان باکس آگهی خوش آمدید در صورت درج آگهی 8ستاره آگهی شما به صورت ویژه در 5 سایت تبلیغاتی دیگر درج خواهد شد. "حتما قبل از انجام معامله از صحت آگهی ها اطمینان حاصل کنید"

آگهی رایگان_تبلیغات رایگان

آگهی رایگان-تبلیغات رایگان-بازاریابی اینترنتی-تبلیغات اینترنتی-آگهی اینترنتی

ثبت شرکت در قم

ثبت شرکت در قم

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • https://kararegister.com
  • مشاغل خدمات اداری
  • 142 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
  • میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 5

استان قم یکی از 31 استان ایران است که در مرکز این کشور و در جنوب استان تهران، شمال استان اصفهان ، شرق استان مرکزی و غرب استان سمنان واقع شده است. 

این استان از مهم ترین مناطق گردشگر پذیر ایران است که هر ساله تعداد بسیاری ازافراد به ویژه توریسم مذهبی را به خود جذب می کند و دلیل آن وجود حرم فاطمه معصومه ( س ) و مسجد جمکران در این استان است که در تمام فصول سال، پذیرای زائران بسیاری از نقاط مختلف ایران و سایر کشورها است که این امر موجب رونق بازار کار و خدمات در این شهر شده است. 

چنانچه علاقه مند به ثبت شرکت دراین استان هستید و می خواهید با شرایط ثبت آن آشنا شوید خواهشمند است این مقاله را تا انتها همراهی بفرمایید.

 

ثبت شرکت در قم

به موجب ماده 20 قانون تجارت ، شرکت های تجاری به هفت نوع ذیل طبقه بندی شده است :

شرکت سهامی ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت مختلط غیرسهامی ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت نسبی ، شرکت تعاونی تولید و مصرف

از میان چهار شرکت فوق، چنانچه دو نفر بخواهند یک شرکت تشکیل دهند که در آن هر یک از شرکا به میزان سرمایه خود مسئولیت داشته باشند شرکت سهامی خاص و  هر گاه دو یا چند نفر بخواهند شرکتی تاسیس کنند که بار مسئولیت زیادی برای آن ها نداشته باشد شرکت با مسئولیت محدود به ثبت می رسانند. 

در رابطه با شرکت تضامنی نیز؛ در حالی که خطر تاسیس آن برای شرکا،به سبب مسئولیت نامحدودی که در قبال طلبکاران شرکت دارند،بر کسی پوشیده نیست، علت انتخاب این نوع شرکت ، فایده عملی برای کسانی است که به یکدیگر اعتماد کامل دارند و سرمایه زیادی نیز برای تشکیل شرکت ندارند؛ مانند پدری که می خواهد با فرزند یا فرزندانش شریک شود،برادران و خواهرانی که پس از فوت پدر می خواهند تجارتخانه او را اداره کنند، یا دوستانی که به یکدیگر اعتماد کامل و متقابل دارند.

هدف اصلی تشکیل شرکت های تعاونی نیز عمدتاَ کمک به بهبود وضع اقتصادی و رفاه شرکاء و تامین حوائج و نیازمندی های مخصوص آن ها می باشد. 

در ذیل به بررسی شرایط و مدارک ثبت این شرکت های متداول در قم می پردازیم.

آدرس: میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 5

سایت: kararegister.com

تلفن: 88880006-021

ایمیل: sabtkara@gmail.com