با سلام خدمت کاربران گرامی

http://s9.picofile.com/file/8308900134/8_%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D9%85%D9%87%D8%B120.png

 

امروزه مردم برای یافتن ارزانترین و بهترین کالا و خدمات مورد نیاز خود در اینترنت جستجو می کنند و صاحبان مشاغلی که بتوانند بیشتر از رقبا به معرفی محصول بپردازند، بازاریابی و فروش اینترنتی موفق تر خواهند بود.

 

مزایای درج آگهی 8 ستاره : در صورت درج آگهی 8 ستاره»

الف) همین آگهی 8 ستاره، در سایت های زیرمجموعه باکس آگهی در بالاترین پنل تبلیغاتی درج می گردد.

ب) همین آگهی 8 ستاره به صورت یک پست مادام العمر (به اندازه عمر سایت) در سایت اصلی باکس آگهی به آدرس boxagahi.ir و سایت کسب وکار مجازی به آدرس http://kasbokarmajazi.ir درج می گردد.(دانلود راهنمای درج آگهی 8 ستاره)


چرا درج تبلیغات 8 ستاره؟

http://s8.picofile.com/file/8309787034/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA_%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86_%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3_%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C.png

:» با درج آگهی 8 ستاره ، آگهی شما در 6 سایت بزرگ تبلیغات اینترنتی در صفحه اول سایت و بالاتر از سایر آگهی ها و بین آگهی های هم ستاره خود نمایش داده خواهد شد و اولویت نخست در جستجوی موتور های جستجو گر برای سایت های ما خواهند بود((چون موتور های جستجو گر به مطالب و آگهی های صفحه نخست اهمیت بیشتری  می دهند))

:» این آگهی شما علاوه بر اینکه در 6 سایت مختلف در بالاترین پنل قرار می گیرد در 2 سایت پر بازدید کسب و کار مجازی به آدرس (kasbokarmajazi.ir)  و سایت اصلی باکس آگهی به آدرس (boxagahi.ir) به صورت یک پست و در زمانی نامحدود(به اندازه عمر این دو سایت) منتشر خواهد شد.

:» لینک سایت شما به صورت فالو و نوفالو درج میگردد و این از نظر موتورهای جستجوگر یعنی لینک دهی طبیعی است.و اثر مثبت بر سئوی سایت شما دارد.

:»  علاوه بر اینکه آگهی های 8ستاره در صفحه نخست و بالاتر از سایر آگهی ها منتشر می گردد در برخی از سایت ها(اینترنشنال ادز+آگهی باکس. آگهی+پیام ایرانی+آگهی صنایع سبز) به صورت چرخشی در اسلایدر بالایی سایت ها نمایش داده می شود.

ج :در صورتی که در یکی از پیام رسانهای مجاز،کانال و صفحه داشته باشید در سایت  "معرفی کانال"کانال شما در قالب سوم صفحه نخست به عنوان "کانال برنزی" به مدت یک ماه قرار میگیرد.(http://canal.boxagahi.ir/)


http://s8.picofile.com/file/8302527934/%D8%AE%DB%8C%D8%B2%D8%B4_%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3_%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C.png

نکات دیگر:

 

در حال حاضر هزینه درج آگهی 8 ستاره 25 هزار تومان می باشد به مدت یک ماه
جهت لود سریع صفحات و مراجعه مخاطب به لینک و سایت شما ؛ نقشه گوگل مپ را فعال نکرده ایم.
از درج آگهی های غیر قانونی و یا فعالیت موازی با سایت بپرهیزید
شما فقط در همین سایت آگهی 8 ستاره درج کنید ما همین آگهی شما را در 6+2 سایت دیگر در کمتر از 24 ساعت درج میکنیم.
برای درج آگهی در همین سایت ثبت نام کنید سپس روی دکمه درج آگهی کلیک کنید و یک آگهی 8 ستاره درج کنید مبلغ نیز آنلاین توسط کارتهای شتاب قابل پرداخت می باشد.
به محض پرداخت صحیح هزینه ؛ به صورت آنلاین این پرداخت در پنل کاربری + درگاه پرداخت زرین پال و بانک مربوطه درج می گردد.
منظور از بالاترین پنل تبلیغاتی در سایت های :»                                                                                                                                   الف ) ( پیام ایرانی+اینترنشنال ادز+آگهی .باکس آگهی+آگهی کشاورزی ) آگهی 8 ستاره است بالاتر از همه آگهی ها و هم ردیف با سایر آگهی های 8 ستاره نمایش داده میشود.همچنین به صورت چرخشی در اسلایدر بالایی سایتها نمایش داده می شوند. ب) و در سایت (چارراهی) آگهی 10 ستاره است . ج) و در سایت آگهی (اتساین@)به صورت آگهی ویژه در صفحه نخست درج می گردد.                                        
در صورت مواجه شدن با هر گونه در طی فرایند درج آگهی مشکل موضوع را با ایمیل و یا تلگرام در میان بگذارید در کمتر از یک روز بررسی می گردد نگران هیچ موضوعی نباشید.

حساب

لینک سایت های زیر مجموعه (بر روی هر یک کلیک کنید تا وارد سایت شوید)

۱) آگهی اینترنتی پیام ایرانی 2) تبلیغات آنلاین اتساین(@)
۳) اینترنشنال ادز ۴) تبلیغات و آگهی اینترنتی چارراهی
۵) تبلیغات باکس آگهی ۶) آگهی و تبلیغات کشاورزی
7) سایت اصلی باکس آگهی 8) وبسایت کسب وکار مجازی

ارتباط با مدیر در تلگرام :هرگونه سوال قبل از درج آگهی،حین ,یا بعد از درج آگهی

راه های ارتباطی با مجموعه باکس آگهی
 با توجه به حجم بالای سوالات لطفا از طریق ایمیل و پیام رسان "بله" سوالاتتون رو بفرمائید.
ایمیل : boxagahiir@gmail.com
آی دی مدیر در پیام رسان "بله":
@khorasani68
کانال در "بله"
شماره همراه در پیام رسان "بله"   09369823314

سایر پنل های تبلیغاتی مجموعه باکس آگهی :(جهت مشاهده هریک بر روی آن کلیک کنید)